Вогнезахисна обробка

HTML Template

Вогнезахист кабеля, кабельних проходок і ліній

Описание: Огнезащита кабеля и кабельных проходок.
Пасивна вогнезахист кабелю і кабельних проходок забезпечується різними вогнезахисними складами і матеріалами, в залежності від стану кабельних ліній, умов експлуатації та інших факторів. Так, наприклад, високовольтні кабельні лінії старого зразка, які мають олійно-паперову ізоляцію, в силу забрудненості і високою олійною адгезією не можуть бути захищені складами (фарбами) на будь-якій основі. Альтернативою є обгортання кабелів вогнезахисними листовими матеріалами. Або скажімо кабельні проходки і лінії, що проходять під водою, вимагають склади, стійкі до води.
Для забезпечення вогнезахисту кабелів і кабельних проходок застосовуються матеріали:

Вогнезахисні склади для кабелю

Описание: http://www.endoterm.com.ua/images/xt-150-2-s.jpg

ЭНДОТЕРМ XT-150
Ендотерм ХТ 150 поставляється у вигляді двох компонентів: розчину полімеру в сольвенті (компонент I) і суміші антипіренів, терморозширюючого графіту і наповнювачів (компонент II). Після змішування компонентів складу отримують робочу суміш, яка використовується для утворення вогнезахисного покриття, яке під дією високих температур спучується і утворює теплоізоляційний шар, що оберігає конструкції від нагрівання. Можлива поставка складу в вигляді однокомпонентної фарби.

 

Вогнезахист дерев'яних конструкцій і вогнебіозахист деревини

Описание: Огнезащита деревянных конструкций, домов. Описание: Огнезащита древесины. Описание: Огнебиозащита дерева, обработка дерева.
На основі багаторічного досвіду нами розроблено комплекс засобів для вогнезахисту дерев'яних конструкцій, які ідеально підходять для забезпечення вогнестійкості поверхонь з дерева. Як засоби, що перешкоджають поширенню вогню, використовуються як вогнезахисні просочення, так і покривні терморозширяючі вогнезахисні фарби.
Вогнебіозахист деревини на основі просочень забезпечується хімічною взаємодією компонентів просочення з целюлозою деревини, що робить поверхневий шар дерев'яної конструкції максимально стійким до займання. Вогнезахисні матеріали (просочення) серії "ЭНДОТЕРМ" мають біозахисними і антисептичними властивостями захищають деревину від пліснявих і деревоофарбовуючих грибів, а також збільшують термін експлуатації. Крім того, при нанесенні вогнезахисних складів (просочень) зберігається природна структура і малюнок породи, що є безперечною перевагою даного типу засобів.
Вогнезахист дерева на основі фарб забезпечується створенням теплозахисного шару, що оберігає поверхню конструкції від загоряння. Для отримання високого параметра вогнестійкості матеріалу досить нанести тонкий шар засобу, товщиною не більше декількох міліметрів. Сучасна формула фарби дозволяє швидко реагувати на вогнище спалаху або підвищення температури. Швидке збільшення протипожежної шару в обсязі і утворення піни дозволяє впоратися із загорянням на ранньому етапі. Піна заповнює щілини і отвори, ізолюючи вогнище загоряння і перешкоджаючи подальшому поширенню і заподіянню шкоди. Простота нанесення, надійність і якість формули - робить даний вид матеріалів одним з найбільш ефективних засобів.

 

Вогнезахисні склади для дерев'яних конструкцій

Описание: Огнезащитные составы для деревянных конструкций

ЭНДОТЕРМ ХТ-150
Ендотерм ХТ 150 поставляється у вигляді двох компонентів: розчину полімеру в сольвенті (компонент I) і суміші антипіренів, терморозширюючого графіту і наповнювачів (компонент II). Після змішування компонентів складу отримують робочу суміш, яка використовується для утворення вогнезахисного покриття, яке під дією високих температур спучується і утворює теплоізоляційний шар, що оберігає конструкції від нагрівання. Можлива поставка складу в вигляді однокомпонентної фарби.

Описание: Огнезащитные составы для деревянных конструкций

ЭНДОТЕРМ 400201
Склад Ендотерм 400201 містить суміш фосфатно-графітових антипиренів, пігментів, і наповнювачів в розчині сополимера в сольвенті. Призначений для утворення вогнезахисного покриття, яке під дією високих температур спучується і утворює теплоізоляційний шар, що оберігає конструкції від загоряння.

Описание: Огнезащитные составы для деревянных конструкций

ЭНДОТЕРМ 250103
Склад Ендотерм 250103 являє собою суспензію цільових компонентів і пігментів у водних дисперсіях синтетичних полімерів з додаванням біоцидних, що модифікують, стабілізуючих і інших добавок. Вогнезахисне дія фарби заснована на тому, що при високій температурі на поверхні деревини утворюється теплозахисний екран з твердої негорючої піни.

Описание: Огнезащитные составы для деревянных конструкций

ТЕРМОДОН-ТОП
Склад ТЕРМОДОН-ТОП - Вогнезахисне і теплоізоляційне покриття для конструкцій з деревини. Містить суміш керамічних мікросфер і легких мінеральних наповнювачів в розчині синтетичного сполучного в сольвенті. Призначений для утворення вогнезахисного покриття, яке утворює теплоотражаючий ізоляційний шар, що оберігає конструкції від загоряння в умовах вогневого впливу. Застосування складу забезпечує I групу вогнезахисної ефективності згідно з ГОСТ 16363.

 

Вогнезахисна фарба для металоконструкцій

Описание: Объект после проведения огнезащитной обработки металлических конструкций  Описание: Огнезащита металлоконструкций на производстве
Вогнезахист металоконструкцій, несучі конструкції з металу і залізобетону - це, мабуть, одні з найбільш важливих сегментів захисту від вогню взагалі. Пасивний вогнезахист металевих конструкцій дозволяє відстояти будівлю під час пожежі і не дати йому впасти до повної евакуації людей і надати тимчасову фору пожежним на гасіння. 
Характерним прикладом недостатніх вогнезахисних заходів для несучих металоконструкцій є трагедія «11 вересня». Однією з причин обвалення будівель «близнюків» Всесвітнього торгового центру стала втрата фізико-механічних властивостей несучих металевих конструкцій внаслідок підвищеного нагріву матеріалу. 
Важливими критеріями забезпечення вогнезахисту металоконструкцій в будівництві, особливо у висотному, є час забезпечення вогнестійкості, при певній наведеної товщині металу, і вага вогнезахисного матеріалу. Максимальна нормований час на сьогоднішній день складає 240 хвилин. Такими характеристиками володіють вогнезахисні фарби по металу і склади, низько щільні штукатурки, композиційні вогнезахисні матеріали та спеціальні вироби, що входять в серію Ендотерм.

Вогнезахисні склади для металоконструкцій

Описание: Огнезащитные составы для металлоконструкций

ЭНДОТЕРМ 220206 (R30-R60)
Склад Ендотерм 220206 являє собою суху суміш антипіренів, полімерів, коксо- і газообразующих добавок, до якої для приготування робочого розчину додається вода. Відноситься до тонкошарового покриття інтумесцентного типу.

Описание: Огнезащитные составы для металлоконструкций

ЭНДОТЕРМ ХТ-150 (R30-R60)
Ендотерм ХТ 150 поставляється у вигляді двох компонентів: розчину полімеру в сольвенті (компонент I) і суміші антипіренів, терморозширюючого графіту і наповнювачів (компонент II). Після змішування компонентів отримують робочу суміш, яка використовується для утворення вогнезахисного покриття, яке під дією високих температур спучується і утворює теплоізоляційний шар, що оберігає конструкції від нагрівання. Можлива поставка складу в вигляді однокомпонентної фарби.

Описание: Огнезащитные составы для металлоконструкций

ЭНДОТЕРМ 210104 (до R240)
Склад Ендотерм 210104 являє собою суху суміш, що складається з гідравлічних в'яжучих, легких інертних наповнювачів і цільових добавок, до якої для приготування робочого розчину додається вода. Покриття служить теплоізоляційним бар'єром, що оберігає будівельні конструкції від дії вогню.

Описание: Огнезащитные составы для металлоконструкций

ЭНДОТЕРМ 170205(R30-R60)
Являє собою однокомпонентний вогнезахисний склад на водній основі. Призначений для утворення вогнезахисного покриття, яке під дією високих температур спучується і утворює теплоізоляційний шар, що оберігає конструкції від нагрівання.

Описание: Огнезащитные составы для металлоконструкций

ЭНДОТЕРМ 400202(R30-R90)
Склад Ендотерм 400202 містить суміш антипіренів, коксо- і газоутворювачів, пігментів, і наповнювачів в розчині сополімера в сольвенті. Призначений для утворення вогнезахисного покриття, яке під дією високих температур спучується і утворює теплоізоляційний шар, що оберігає конструкції від загоряння.

 

Стабільно висока якість вогнезахисних складів і матеріалів «Ендотерм» гарантується передовими науковими розробками, сучасним виробництвом і сертифікатами якості. В продукції повністю відсутні небезпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища речовини.
Висока якість, ефективність та екологічна чистота складів і фарб для вогнезахисту металоконструкцій - це саме це, що відрізняє нас від конкурентів.

.