Проектування

 

Проектування пожежної сигналізації

 

Описание: Пример проектирования пожарной сигнализации.

Оснащення об'єкту пожежною сигналізацією - досить тривалий процес, що включає в себе кілька етапів. Якщо розглядати установку пожежної сигналізації покроково, першим основним етапом є проектування пожежної сигналізації для даного приміщення або будівлі.Проектування пожежної сигналізації здійснюється індивідуально для кожного об'єкта, але на основі вимог НПБ (норми пожежної безпеки), з урахуванням вимог ПУЕ (правила встановлення електрообладнання) і ГОСТів. Тому складання проекту пожежної сигналізації займає деякий час і реалізується в кілька етапів.
Проектування пожежної сигналізації починається з вивчення об'єкта. Професійний інженер виїжджає на огляд об'єкта, оцінює розміри, планування, особливості конструкцій і т.д., щоб визначити обсяг робіт та необхідне обладнання. Перед початком проектування пожежної сигналізації необхідно визначити ділянки приміщення або будівлі, найбільш схильні до ризику загоряння, найбільш небезпечні зони. На ці зони необхідно буде звернути особливу увагу і врахувати їх при складанні проекту пожежної сигналізації. Далі можна починати складати проект пожежної сигналізації і готувати документацію, необхідну для посвідчення дотримання пожежних норм на даному об'єкті.
Сам проект пожежної сигналізації являє собою схему системи, що складається з приладів виявлення (датчиків, або сповіщувачів), приладів оповіщення (звукова сирена, транслятор мовних повідомлень), обладнання автоматичного пожежогасіння (такі прилади ще називають спрінклерними системами), обладнання прийому і обробки інформації (контрольна панель, контрольно-приймальні прилади).
Найкращий спосіб заощадити кошти не економлячи на безпеці - це довірити такий важливий етап оснащення об'єкта пожежною сигналізацією професіоналам в цій області. Компанія «Пождума» вже багато років займає лідируючі позиції в рейтингу компаній по встановленню та проектуванню систем пожежної сигналізації. Ми заслужили довіру клієнтів професійним підходом і якісним виконанням всіх видів пропонованих робіт. Наші фахівці виконають проектування пожежної сигналізації для будь-якого об'єкта швидко і якісно. До того ж ці види робіт вимагають обов'язкового ліцензування, і нашою організацією отримані всі ліцензії  на виконання проектування та виконання монтажних робіт, а також для проведення сервісного обслуговування пожежної сигналізації.

Проектування системи пожежної сигналізації

 

Описание: Пример проектирования систем пожарной сигнализации. Проектування системи пожежної сигналізації поряд з вибором оптимального обладнання мають особливу важливість в процесі оснащення приміщення сигналізацією. Проект пожежної сигналізації - це облік кожної деталі, розташування кожного датчика, траєкторії пролягання кожного кабелю, тобто повну схему роботи всієї системи.


Головна характеристика проекту систем пожежної сигналізації - його оптимальність з точки зору вибору обладнання і розташування всіх елементів. Крім доцільності структури технічних засобів, також важливо врахувати зручність експлуатації системи і простоту поводження з нею, адже часто на підприємстві або в офісі більшість співробітників не мають досвіду експлуатації пожежної сигналізації будинку і не розуміють важливості правильної і коректної роботи з системою.
Також в проекті пожежної сигналізації необхідно врахувати можливість модернізації системи. Технології розвиваються і оновлюються постійно, тому не дивно, що встановлена сьогодні пожежна сигналізація з використанням останніх оновлень завтра може виявитися безнадійно застарілою. Ще один момент, який необхідно мати на увазі при проектуванні пожежної сигналізації - її ремонтопридатність. Будь-яке обладнання може вийти з ладу. Це нормально для будь-якої техніки - від сокири до синхрофазотрона. Важливо скласти проект так, щоб можна було здійснити ремонт обладнання з мінімальними незручностями.
Зараз за критерієм оптимальності співвідношення якості і вартості фахівці рекомендують установку адресно-опитувальної пожежної сигналізації. Однак, є деякі моменти і особливості приміщення або роботи підприємства (наприклад, кількість обладнання або тип матеріалів і речовин, що використовуються у виробництві), які необхідно врахувати в проекті пожежної сигналізації та виборі обладнання для даного об'єкта. ми складемо проект пожежної сигналізації будь-якого типу відповідно до вимог нормативних актів, а також Ваших побажань і переваг.
Проект пожежної сигналізації повинен бути затверджений відповідними органами і повинен отримати дозвіл введення в експлуатацію. Для цього він повинен відповідати нормам і нормативним актам, що регламентують використання пожежної сигналізації на об'єктах.

Якщо Вам потрібне проектування пожежної сигналізації, дзвоніть нам за телефоном Тел. (044) 390-00-03 и наші менеджери проконсультують Вас з усіх питань. Компанія « ТОВ Пождума» готова запропонувати Вам комплексну послугу «пожежна сигналізація під ключ». Ми розробимо проект, проведемо кваліфікований монтаж пожежної сигналізації, і за Вашим бажанням укладемо договір на сервісне обслуговування пожежної сигналізації

.