Наші переваги перед іншими компаніями

 - це гнучкий підхід до потреб клієнтів,а також  ідеальне співвідношення ціни і якості. ТОВ «ПОЖДУМА» надає ліцензійні послуги в галузі пожежної безпеки.


Важливим фактором для забезпечення успіху справи ми вважаємо вміння ставитися до своїх колег і партнерів з повагою і гідністю.
Наші консультанти зможуть знайти найкраще і прийнятне рішення для Вас, дадуть рекомендації по стосункам з органами ДПН. Нададуть допомогу з питань пожежної безпеки - зокрема, пояснять, що представляє собою протипожежна безпека і як її забезпечити; які засоби пожежогасіння будуть найбільш ефективні в тому чи іншому приміщенні; як відбувається виготовлення плану евакуації і де його покладено розміщувати і т.д.


Если Ви сумніваєтеся у віборі засобів пожежогасіння або вірішілі прідбаті пожежобезпечні матеріали для зведення будинку (сьогодні  успешно застосовується даже для такого легкозаймістого матеріалу, як дерево), у нас Ви такоже отрімаєте докладні и компетентні відповіді.


Ви зможете знайти все необхідне для себе. У тому числі: комплексне обслуговування організацій в галузі пожежної безпеки, заповнення пожежної декларації, якісне  і забезпечення відеоспостереження, протипожежні двері, установки пожежогасіння, протипожежний водогін, димовидалення, оповіщення, технічне обслуговування, укладання договорів на проектування, ремонт, а також  монтаж пожежної сигналізації і багато іншого.
Крім того, компанією проводиться  - нею займаються кваліфіковані фахівці, бездоганно знають встановлені законодавством норми і здатні дати адекватну оцінку стану пожбезпеки об'єкта.


Всі ці аспекти протипожежної політики мають найважливіше значення в умовах критичної ситуації, тому профілактичні заходи, а також забезпечення пожежогасіння є обов'язковими пунктами в діяльності будь-якої відповідальної компанії.


ТОВ «ПОЖДУМА» використовує в своїй роботі тільки найдосконаліші установки і виробляє забезпечення систем відеоспостереження і інших елементів пожежного захисту всіма необхідними комплектуючими, працюючи виключно з перевіреними постачальниками обладнання.
Найціннішими якостями в нашому колективі вважаються результативність, професіоналізм і креативність. Всі ці якості застосовні до наших послуг в повній мірі - складають фахівці компанії  об'єкта, здійснюють обслуговування систем пожежогасіння, займаються створенням декларації пожежної безпеки або виробляють розрахунок категорії  для визначення типу пожежної небезпеки будівлі - першорядне значення для нас завжди грає якість виконання робіт, ефективність вжитих заходів і нетривіальний підхід до вирішення завдань.


Своїм постійним клієнтам ми пропонуємо гнучку систему знижок, щоб  пожежна безпека  була забезпечена за прийнятними цінами.
Як основні пріоритети в роботі ми виділяємо:
професійні консультації наших співробітників, починаючи з моменту Вашого звернення,
ретельно продуманий підхід до формування цінової політики,
творчий підхід до запитів наших клієнтів.

Ми завжди відкриті для ділового партнерства і встановлення взаємовигідних довгострокових відносин. Зростаюче число клієнтів свідчить про те, що ми робимо правильні кроки і заслуговуємо їх довіри. Ви отримуєте максимальний результат при мінімальних витратах.
Разом з нашими фахівцями Ви знайдете оптимальне вираз будь-яких Ваших ідей, щоб   пожежно-профілактична робота була максимально ефективною. Наші фахівці завжди готові надати консультаційну допомогу і допомогти Вам у здійсненні найбільш оптимального вибору в такому життєво важливому питанні, як  забезпечення пожежної безпеки Вас і оточуючих людей.

З повагою,
ТОВ «ПожДума»