Системи пожежогасіння


ДАТЧИК ПОЛОЖЕННЯ ПОЖЕЖНОГО КРАНА «ДППК»

Відповідно до діючих «Державна будівельними нормами України» ДБН В.2.2-15-2005 в шафах пожежних кранів слід встановлювати кнопки, від яких повинен виходити сигнал на запускання пожежних насосів, відкриття заслінки на обвідної лінії водомірного вузла, на відкриття поверхових клапанів димовидалення та на включення протидимного вентиляторів. Крім цього, сигнал повинен автоматично надходити від датчика положення пожежного крана, встановленого так, щоб сигнал надійшов у разі відкриття наполовину будь-якого з пожежних кранів.

Датчик положення пожежного крана ДППК призначений для установки на кутових запірних клапанах внутрішніх пожежних кран-комплектів з умовним проходом 50 і 65 мм систем протипожежного водопроводу житлових будинків, державних установ, офісних будівель, магазинів, ресторанів, готелів. Датчик призначений для безперервної цілодобової роботи в системах пожежогасіння. Формування сигналу на запускання пожежних насосів або іншого устаткування забезпечується зміною електричного опору датчика при відкритті крана наполовину. ДППК встановлюється на кришку і шпиндель клапана і не заважає його відкриття і закриття.
Датчик працює в режимі напруги 12-24 В постійного струму і зберігає працездатність при значеннях напруги на датчику від 1 до 27 В. Діапазон робочих температур від плюс 1 до плюс 55 ° С.